Çinli Teknoloji Devi Xiaomi, İnegöl AVM'de Açıldı

04.06.2021 - Cuma 22:50

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, renovasyon çalışmaları sonrası marka karmasını genişletmeye devam ediyor. Bölge halkının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uluslararası markaları İnegöllülerle buluşturan İnegöl AVM’nin yeni mağazası ise, Mi Store oldu. 

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, renovasyon çalışmalarının ardından her geçen gün yeni bir mağazayı daha ziyaretçileri ile buluşturmaya devam ediyor. 

Yakın zamanda Saloon Burger, Kitikate, Çorap Marketim ve LCW Modest mağazalarını marka karmasına ekleyen, Süvari mağazasını ise yenileyen İnegöl AVM’nin en son markası ise Çinli teknoloji devi Xiaomi oldu. 

Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, 3 Haziran tarihinde gerçekleşen açılışla birlikte Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Mieko Turkey’nin, 10. Mi Store mağazasına ev sahipliği yapmaya başladı. 

İnegöl AVM Mi Store mağazası, en son teknoloji ürünleri; cep telefonları, elektrikli scooterlar, akıllı robot vakum süpürgeler, projeksiyon cihazları, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar, ses sistemleri ve akıllı ev sistemlerinden oluşan geniş bir teknolojik ürün karması ile misafirlerini ağırlıyor. Herkesin ulaşabildiği kaliteli teknoloji ürünleri sunmak hedefiyle hizmet veren Mi Store, İnegöl’de teknoloji alışverişinin yeni adresi olacak. 

Mi Store’dan açılışa özel kampanyalar

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM’nin yeni mağazası Mi Store, açılışa özel kampanyaları ile ziyaretçilerini karşılamaya başladı. Mi Store’un açılış kampanyası kapsamında ekosistem ürünlerinde yüzde 20’ye, telefonlarda yüzde 30’a, powerbank ve kulaklıklarda yüzde 10’a varan indirimler uygulanırken; Xiaomi Mi 11 Lite alanlara da Mi Band 5 akıllı bileklik hediye ediliyor. 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ