HONOR daha akıllı bir dünya hedefine yaklaşıyor

04.06.2021 - Cuma 16:10

Mobil iletişim alanında dünyanın en büyük kuruluşlarından olan GSM Association (GSMA) üyeliğini duyuran HONOR, sektörden global iş ortaklarıyla çalışarak, herkes için daha akıllı bir dünya yaratma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, resmi olarak GSM Association’a (GSMA) üye olduğunu duyurdu. Bu önemli kuruma üyeliğiyle birlikte HONOR, yeni mobil iletişim teknolojilerinin geliştirilmesi ve uygulanması konularında sektördeki iş ortaklarıyla birlikte çalışacak.

GSMA; bünyesinde akıllı telefon üreticileri, yazılım şirketleri, ekipman sağlayıcıları ve internet şirketleri dahil olmak üzere 400’e yakın şirketi, 750’den fazla mobile operatörle bir araya getiriyor. Bununla birlikte Barselona, Los Angeles ve Şanghay’da her yıl düzenlenen Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliklerinin de organizatörü konumunda.

Resmi olarak GSMA’nın bir üyesi olan HONOR, kurumun diğer üyeleriyle stratejik ortaklıklarını güçlendirmeyi hedefliyor. Tüketici ihtiyaçları anlayışı, güçlü AR-GE yetenekleri ve ileriye dönük teknolojileriyle HONOR, mobil iletişim endüstrisini güçlendirmek için yakın zamanda yeni fırsatlar yaratmaya devam edecek. 

 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ