Ruffles’ın marka yüzü Cengiz Ünder ile çektiği reklam filmi yayına girdi!

04.06.2021 - Cuma 15:20

Ruffles’ın, ünlü futbolcu Cengiz Ünder’in de yer aldığı ve renkli görüntülere sahne olan reklam filmi yayınlanmaya başladı. Büyük ilgi toplaması beklenen reklam filminde Cengiz Ünder, maç izlerken arkadaşlarının da tüketmesiyle azalmaya başlayan Ruffles paketinin yerine ikinci paketi hızla buluyor.

Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun yiyecek grubu markalarından Ruffles’ın marka yüzü ünlü futbolcu Cengiz Ünder’in yer aldığı yeni Ruffles reklamı yayına girdi. Futbol coşkusunu en doğal haliyle yansıtan filmde Cengiz Ünder ve arkadaşları futbol maçını Ruffles lezzeti ve keyfiyle izliyorlar.

“Ruffles’la ikinciyi bulmanız gereken anlar” başlığını taşıyan filmde; elindeki Ruffles paketi arkadaşları tarafından tüketilen Cengiz Ünder, televizyonda maçı yorumlayan sunucunun ‘İkinci golü bulup rahatlamamız gereken anlar’ dediği sırada ikinci Ruffles paketini bularak rahatlıyor. Aynı anda sunucu da ‘Cengiz ikinciyi buldu ve gol’ diye haykırıyor. Cengiz Ünder ve arkadaşları maçın coşkusunu ve keyfini Ruffles ile yaşamaya devam ediyorlar. 

Renkli görüntülerin yer aldığı keyifli filminin bundan önceki reklam filmleri gibi futbolseverlerin beğenisini toplaması bekleniyor.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ